Duchowe Piękno

Dusza twoja tęskni za taką 'miłością', która mogłaby doprowadzić umysł do nieograniczonego szczęścia i przynieść sercu uczucie nieskończonej błogości.

Miłość ta nie jest cechą ludzkiego charakteru. Jest ona Duchowa, nieskończenie atrakcyjna i piękna. Jest ona Bogiem i jest nim Kryszna.

Ta nieograniczenie czarująca i przyciągająca jak magnes słodka błogość Kryszny wywodzi się z Radha. Oboje Radha-Kryszna stanowiący jedność dwóch form są Duszą wszystkich dusz. Każda dusza, mimo, że nie jest tego świadoma, tęskni za otrzymaniem daru Ich miłości.

Hinduskie i inne Pisma Święte wyjaśniają istnienie innych form Bogów, będących kosmicznym potencjałem Radha-Kryszna, związanych z administracją wszechświata.

Duchowy Vrindaban będący siedzibą Radha-Kryszna jest wszechobecny i charakteryzuje się osobowością Radha. Trwa we własnej chwale, we własnej Duchowej przestrzeni, gdzie wszystko jest objawieniem energii Bożej miłości.

Każda dusza może otrzymać tę absolutną najwyższą rzeczywistość Duchowej-miłości, może ją przeżywać i istnieć w niej wówczas, gdy jej umysł uzna tę prawdę i pójdzie drogą "świadomości-duchowej-miłości" bez żadnych wymagań.

Jeśli na początku z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w stanie zaakceptować oryginalnego imienia "Radha-Kryszna" masz możliwość wyboru, użyj dowolne 'słowo' lub 'imię'. Obdarz Ich poprzednio wymienionymi cechami charakteru i pielęgnuj w pamięci jako Ukochanego Boga. To pomoże ci wejść na właściwą drogę oddania.