Aktualności i Inspiracje

lipiec

Trwają prace przy tynkowaniu świątyni. Wygląda na to, że prace zostaną zakończone zgodnie z ustalonym terminem.

czerwiec 2021

10 czerwca rozpoczęły się prace przy tynkowaniu świątyni. Przewidywany termin zakończenia prac to połowa lipca. Mamy nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjać i prace nie opóźnią się.

5 maja 21

Czekamy na decyzję Nadzoru Budowlanego dot. użytkowania budynku. W międzyczasie trwają prace wykończeniowe; ołtarze na bocznej ścianie zostały obudowane górą, pomalowane są już sufity nad oknami na ścianie gdzie będzie główny ołtarz.
A w ogrodzie robi się coraz bardziej zielono i kolorowo.

kwiecień

W związku z pandemią tempo prac spowolniało, ale cały czas trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku i na zewnątrz. Dzisiaj został uporządkowany teren przed ogrodzeniem, wysypany kamieniem wygląda dobrze.

zima

Trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku.
Jest kompletowana dokumentacja potrzebna do odbioru budynku przez Nadzór Budowlany.

styczeń 2021

W styczniu udało się zakończyć prace przy montażu drzwi szklanych i przesuwnych do toalet. W pokojach gościnnych zostały ułożone panele podłogowe. W toaletach damskiej i męskiej zamontowano kabiny WC.

grudzień

W ostatnim miesiącu były wykonywane prace wewnątrz budynku tj. zostały zainstalowane umywalki w toaletach damskiej i męskiej,
są prace w łazience dla niepełnosprawnych, zostały ułożone panele podłogowe w pokojach gościnnych, elektrycy zainstalowali oświetlenie alarmowe oraz piktogramy, trwają też prace przy instalowaniu drzwi szklanych i przesuwnych.

Strony