Kim ja jestem?

Każdy z nas co najmniej raz w życiu zadał sobie pytanie: „kim ja jestem”. Większość z nas nie znajdując odpowiedzi na to pytanie pozostawia temat w spokoju. Tylko niewielu zdaje sobie sprawę jak ważne jest znać odpowiedź.

Osoby nie znające powodu własnej egzystencji szukają zadowolenia i szczęścia w pieniądzach, władzy i dobrach materialnych. Część z nas zwraca się w kierunku religii, lub też interesuje się różnymi wyższymi subtelnymi energiami. Czasami przeżywamy krótkotrwałe złudzenie szczęścia, nie będące w stanie całkowicie zaspokoić naszego umysłu. Karmiąc się zmysłowymi i materialnym przyjemnościami, odczuwamy uczucie pustki i braku czegoś, czego nie jesteśmy w stanie opisać.

Szukamy metody, która da nam pełnię szczęścia, pokój i miłość.

Aby ugasić nasze wewnętrzne pragnienie powinniśmy szukać odpowiedzi na podstawowe pytanie: kim jesteśmy, dlaczego tu jesteśmy i dokąd idziemy. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie wejść na drogę Absolutnej Prawdy.

Najobszerniejsze i najdokładniejsze odpowiedzi na te pytania znajdują się w Vedach, Bhagavad Gita, Bhāgavatam i Ramayan. To one ujawniają pełną wiedzę dla dusz poszukujących miłości.

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania w Radha Govind Society of Poland.