Objawienie Boga

Dusza twoja tęskni za taką "miłością", która mogłaby doprowadzić umysł do nieograniczonego szczęścia i przynieść sercu uczucie nieskończonej błogości. Miłość ta nie jest cechą ludzkiego charakteru. Jest ona duchowa, nieskończenie atrakcyjna i piękna. Jest ona Bogiem i jest nią Kryszna.

Aktualności

GURU PURNIMA

Zapraszamy do Świątyni w niedzielę 21-go lipca na Celebrację GURU PURNIMA. Satsang rozpoczyna się o godz. 11.00. W programie wykład Shree SJ Sadhana Vigyan "The Secret of Devotional Progres" z tłumaczeniem na język polski, wspólne Arti, Prashad.

Program ze Swami Maheshvaranand - podsumowanie

Był to czas wypełniony nabożnymi wykładami i głęboką filozofią, czas, w którym tańczyliśmy i śpiewaliśmy na chwałę Boga, czas wypełniony radością i szczęściem. Dziękujemy Swami Ji za Twój program, że mogliśmy wysłuchać Twoich przemówień, dziękujemy, że mogliśmy pokazać Ci Kraków i Wieliczkę. Z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie w przyszłym roku.

Ceremonia pożegnania Pana dr. Marka Pasuli

Radha Govind Society of Poland zaprasza na ceremonię pożegnania Pana dr. Marka Pasuli, która odbędzie się w Świątyni Radha Govind Bhakti Yog Mandir w Brzegach koło Krakowa, w sobotę, 1 czerwca, o godzinie 12 w południe. Pan Marek Pasula był Prezydentem Radha Govind Society of Poland i fundatorem Świątyni Radha Govind Bhakti Yog Mandir. Zmarł on w wyjątkowy dzień urodzin Bhagwan Ram - Ram Navami, w Warszawie. Chcielibyśmy, aby ta uroczystość umożliwiła pożegnanie się z nim rodzinie, przyjaciołom i znajomym.

Swami Maheshvaranand Ji - Biografia

Swami Maheshvaranand Ji jest uczniem Jagadguruttam Shri Kripaluji Maharaj, wielce respektowanego i znanego duchowego mistrza z Indii i zaledwie piątego oryginalnego Jagadguru w ciągu ostatnich 5000 lat. Pozostałymi czterema oryginalnymi Jagadgurami byli: Adi Jagadguru Shankaracharya, Jagadguru Nimbarkacharya, Jagadguru Ramanujacharya i Jagadguru Madhavacharya.

Galeria