Objawienie Boga

Dusza twoja tęskni za taką "miłością", która mogłaby doprowadzić umysł do nieograniczonego szczęścia i przynieść sercu uczucie nieskończonej błogości. Miłość ta nie jest cechą ludzkiego charakteru. Jest ona duchowa, nieskończenie atrakcyjna i piękna. Jest ona Bogiem i jest nią Kryszna.

Aktualności

Jagadguruttam Divas

14 stycznia 1957 roku Sri Kripalu Ji Maharaj został proklamowany 5-tym Jagadguru naszych czasów. "Guru", znaczy "Duchowy Nauczyciel”, a "jagat" - "cały świat", czyli Jagadguruttam znaczy “Duchowy Nauczyciel całego świata”.
W rocznicę tego wydarzenia będziemy uczestniczyć w uroczystym satsang, poświęconym naszemu Jagadguru Shree Kripalu Ji Maharaj.
Zapraszamy w niedzielę 15 stycznia br. na godz. 11.00

Wesołych Świąt

Zapraszamy do świątyni na Spotkania w czasie Świąt Bożego Narodzenia:

niedziela: W programie: modlitwa, śpiew, wykład Shree Kripalu JI ( tłumaczony na jęz. angielski) „Engage your mind in God”, Arti i Homage, Prashad (drobny poczęstunek)

poniedziałek: W programie: modlitwa, śpiew, wykład Shree Kripalu JI ( tłumaczony na jęz. angielski) „Three Great Fortunes of a Soul”, Arti i Homage, Prashad (drobny poczęstunek)

Spotkania odbywają się w godz. 11.00 - do 12.15

Spotkania

Zapraszamy do świątyni na spotkania z graniem i śpiewaniem KRISHNA BHAJAN. Są to utwory śpiewane przez Shree Kripalu Ji Maharaj lub w Jego obecności, które opiewają piękno i urok Shree Krishna i Jego Ukochanej Shree Radhy. Śpiew i medytacja zbliżają nas do naszych wielbionych Radha Krishna.
Spotkania odbywają się w soboty (godz. 16.00 - do 18.00)

Zaproszenie na celebrację Diwali 2022

Radha Govind Society of Poland zaprasza na celebrację Diwali i Chappan Bhog Darshan.

Program:
15:00 - Satsang & Chanting
16:00 - Chappan Bhog Darshan & Aarti
17:00 - 108 Diya Lightning & Ognie sztuczne

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zgłosić się na ochotnika do przygotowania i wniesienia wkładu w niektóre artykuły chappan bhog, potrzebujemy również wolontariuszy do robienia rangoli.
Z niecierpliwością czekamy aby świętować z wami tą wyjątkową okazję!

Galeria